Sinds 21 december 1962
Sportpark Olpae
Hamersweg 16
8476 CN Oldeholtpade

Start nieuwe seizoen

De selectie van Oldeholtpade is vorige week zondag begonnen met de voorbereiding op het nieuwe seizoen.Woensdag werd al de eerste oefenwedstrijd gespeeld tegen Boornbergum en deze wedstrijd eindigde in een 6-6 gelijkspel.Afgelopen zondag stond de oefenwedstrijd tegen 4e klasser Warga op het programma en deze wedstrijd werd gewonnen met 4-0.

Komende woensdag 29 augustus staat de oefenwedstrijd tegen Willemsoord op het programma, deze wedstrijd zou aanvankelijk inWillemsoord gespeeld worden, maar wegens de slechte gesteldheid van de velden daar wordt deze wedstrijd in Oldeholtpade gespeeld, aanvang 19.30 uur.Zondag speelt het "Hoekstra-team" zijn eerste bekerwedstrijd uit tegen FFS (14.00 uur).

A.S. zaterdag beginnen alle jeugdteams ook aan hun eerste bekerwedstrijd en dit geldt ook voor de overige senioren op zondag.

Agenda

 

Zondag 26-5-2019

Oldeholtpade - Havelte

aanvang 14.00 uur

 

Zaterdag 1-6-2019

Afsluitavond!

 

 

 
   
   
   

 

2e hands artikelen

 

.