Sinds 21 december 1962
Sportpark Olpae
Hamersweg 16
8476 CN Oldeholtpade

Senioren Olpae pakt wederom alle punten

Niet alleen het weer was prachtig afgelopen weekend, maar dit goldt ook voor de resultaten van de senioren. Waar vorige week Oldeholtpade 2 vrij was hoefde dit weekend het 4e niet op te draven. Oldeholtpade 3 won uit op het welbekende biljartlaken van Gersloot 1. Leider Bakker zou dit keer zeker tevreden zijn geweest. 

De mannen van Wever wonnen thuis zeer degelijk met 2-0 van Old Forward 2. Met doelpunten van Marco Bakker en wederom Timon de Vries. De einduitslag werd al bereikt in de eerste helft. 's Middags werd op hetzelfde complex de wedstrijd Oldeholtpade 1 - de Sweach 1 gespeeld. Mede door hattrick van Jelmer Dijkstra werd verdiend gewonnen van mannen uit Beetsterzwaag. Voor een uitgebreid wedstrijdverslag klik hier.

Hoewel 1 zwaluw nog geen zomer maakt lijkt het erop dat de senioren dit jaar bovenin gaan meedraaien. Hopelijk worden deze reeksen voortgezet. We zullen zien! 

Agenda

 

Zondag 9 februari

Oldeholtpade - Dwingeloo

aanvang 14.00 uur

 

 

 

 
   
   
   

 

2e hands artikelen

 

.