Sinds 21 december 1962
Sportpark Olpae
Hamersweg 16
8476 CN Oldeholtpade

Oldeholtpade E2 bekert verder na overtuigende overwinning op Langezwaag E1

De "Hoeksma-Boys" hebben de volgende ronde bereikt van de beker door Langezwaag E1 te verslaan met 7-1. Na een onderling overleg voor de wedstrijd(zie foto), werd Langezwaag in de eerste helft direct met de rug tegen de muur gezet. Doelpunten konden niet uitblijven en die kwamen er dan ook, vijf zelfs en dat leverde een 5-0 ruststand op! In de tweede helft kwam Langezwaag ook wat meer aan voetballen toe en was de wedstrijd iets meer in evenwicht. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd in 7-1 en zijn we weer een ronde verder!
Mark de Vries
Share

Agenda

 

Zondag 20 oktober

Oldeholtpade - Olyphia

competitie

aanvang 14.00 uur

 

Donderdag 7 november

Algemene Ledenvergadering

aanvang :19.30 uur

 

 

 

 
   
   
   

 

2e hands artikelen

 

.