Sinds 21 december 1962
Sportpark Olpae
Hamersweg 16
8476 CN Oldeholtpade

Oldeholtpade E2 wint van taai SVN'69 E3

De "Hoeksma-Boys" hebben vandaag met 0-5 gewonnen van SVN'69 E3. Vanaf het begin van de wedstrijd werd SVN'69 vast gezet op eigen helft, maar het team uit Nijeveen verdedigde met zijn allen en had bovendien een prima keeper. In de laatste tien minuten van de eerste helft wisten de jongens gelukkig nog twee keer te scoren. In de tweede helft hetzelfde spelbeeld met een massaal verdedigend SVN'69, dat nauwelijks bij het doel van ons kwam. Uiteindelijk werd er in de tweede helft nog drie keer gescoord en was de eindstand 0-5. Volgende week speelt E2 zijn laatste wedstrijd van de najaarsreeks tegen Oldeholtpade E1, dat in deze wedstrijd kampioen kan worden!
Mark de Vries
 
Share

Agenda

 

Zondag 20 oktober

Oldeholtpade - Olyphia

competitie

aanvang 14.00 uur

 

Donderdag 7 november

Algemene Ledenvergadering

aanvang :19.30 uur

 

 

 

 
   
   
   

 

2e hands artikelen

 

.