Sinds 21 december 1962
Sportpark Olpae
Hamersweg 16
8476 CN Oldeholtpade

A1 verliest van Flevo Boys

De A1 heeft afgelopen zaterdag een goede kans om minimaal een punt te pakken tegen een ploeg die om de bovenste regionen meespeelt af te snoepen. De A’s hadden meer balbezit en het veldspel 
was beter, maar de 3 punten bleven op basis van effectiviteit in Emmeloord. Op een mooi kunstgras veld werd er om half 1 afgetrapt in Emmeloord. 
De grasmat lag er goed bij, en was lekker nat. Zo kon de bal snel van voet naar voet gaan, wat de a’s goed afgaan. Zo was in de eerste helft het balbezit voor de a’s maar waren de kansen toch voor de Boys. De lange bal werd vaak gebruikt. Vaak werd deze goed verwerkt door de laatste man Sjors Hielkema, die een goede wedstrijd speelde ondanks een blessure. Er viel 1 goal te noteren in de 36ste bal over de linkerkant werd back Remon Peerenboom omspeeld en werd de voorzet niet goed weg gewerkt door Niels Mendel waardoor deze via een rare carambole het doel in vloog. Hierna hadden de Boys nog een uitgelezen mogelijkheid om de score de verdubbelen waarbij wederom het recept hetzelfde was met een lange bal over de linker flank, alleen was het deze keer een goede kopbal die gestopt kon worden. Later in de eerste helft viel er nog een rode kaart te noteren, voor de roodwitten uit Emmeloord. Een slechte uittrap van de keeper, waar Freek Huismans goed oplette. Hij werd getorpedeerd van achteren, waarna er een penalty als gevolg werd gegeven. Helaas werd deze penalty niet benut door Rudie de Vries waardoor er gerust werd met 1-0. De tweede helft was Oldeholtpade qua veldspel weer beter alleen wist het wederom niet in kansen uit te drukken waar de Boys maar weinig balbezit hadden en op de counter toch zeer gevaarlijk waren. Nadat de a’s met 3 man achterin gingen spelen viel toch de beslissing. Mark Olijslager werd omspeeld waarna ook keeper Jos de Nekker omspeeld werd en de bal rustig in het doel geschoven kon worden. Hierna moest Oldeholtpade maar wist het maar niet kansen te creëren. Alleen wat losse flodders van afstand die helaas niks opleverden. Na de 3-0 die kwam uit een fantastische 
omhaal leek dit de genade klap te zijn voor de blauwhemden. Maar niets was minder waar want de 3-1 na een fantastische solo van Levi van der Heijden viel nog te noteren. Dit was uiteindelijk alleen
nog voor op het papier en mocht het helaas niet baten. De A1 gaat zodoende de winterstop in als 10e.

Jos de Nekker 

Share

Agenda

 

Zondag 9 februari

Oldeholtpade - Dwingeloo

aanvang 14.00 uur

 

 

 

 
   
   
   

 

2e hands artikelen

 

.