Sinds 21 december 1962
Sportpark Olpae
Hamersweg 16
8476 CN Oldeholtpade

Meiden winnen met dubbele cijfers!

Vanmorgen hebben onze meiden van VV Oldeholtpade flink uitgehaald tegen de meisjes van Espel!
In een koude wind bleek al snel dat deze wedstrijd wel eens een grote uitslag zou kunnen opleveren. Espel kon geen vuist maken tegen de golf van aanvallen. En al snel stonden we 4 - 0 voor. Slechts een paar keer kwam Espel op de helft van Oldeholtpade. Dit leverde hun overigens wel hun enige doelpunt op. De ruststand was dan ook 6 - 1. Na de rust was er wel druk op hun doel, maar dit leverde in eerste instantie nog geen doelpunten op. Daarna vielen de doelpunten als warme broodjes en konden we een einduitslag aan tekenen van maar liefst 12 - 1. Prima prestatie, maar volgende week uit Steenwijk tegen zal een stuk lastiger worden!
Johan de Vries
Share

Agenda

 

Zondag 20 oktober

Oldeholtpade - Olyphia

competitie

aanvang 14.00 uur

 

Donderdag 7 november

Algemene Ledenvergadering

aanvang :19.30 uur

 

 

 

 
   
   
   

 

2e hands artikelen

 

.