Sinds 21 december 1962
Sportpark Olpae
Hamersweg 16
8476 CN Oldeholtpade

Oldeholtpade meisjes E3 winnen met 2 - 7

Nadat we vorige week thuis tegen SJO OFW E3 met 13 –0 hadden gewonnen moesten we zaterdag uit spelen tegen deze zelfde ploeg. Omdat ik zelf ziek was kon ik er helaas niet bij zijn en nam Johnny van der Horst het over als leider/coach. Ook Inez was er dit keer niet bij. Uit verschillende bronnen heb ik vernomen dat deze wedstrijd weer uitstekend verlopen is. Dit is ook terug te zien aan de eindstand 2 – 7. Voor de meiden is dit alweer de derde winstpartij op rij !!! en wie had dat een maand geleden verwacht? Volgende week (uit tegen Oosterstreek) zal het hoogstwaarschijnlijk wel even wat moeilijker gaan worden, maar ik acht ons echt niet kansloos. Na volgende week kunnen we kijken hoe het er echt voor staat. Intussen gaan we deze week er weer keihard tegen aan op de training.

Johan de Vries

 
Share

Agenda

 

Zondag 20 oktober

Oldeholtpade - Olyphia

competitie

aanvang 14.00 uur

 

Donderdag 7 november

Algemene Ledenvergadering

aanvang :19.30 uur

 

 

 

 
   
   
   

 

2e hands artikelen

 

.