Sinds 21 december 1962
Sportpark Olpae
Hamersweg 16
8476 CN Oldeholtpade

Wedstrijdprogramma

Week 18

Team

Tijd

Thuis team

Uit team

6-5

Za 1

13.45

Heerenveense Boys 5

Oldeholtpade Za1

6-5

JO19-1

12.00

VHK JO19-1

Oldeholtpade JO19-1

6-5

JO17-1

10.30

Oldeholtpade JO17-1d

Waskemeer JO17-1d

6-5

JO17-2

13.45

Oldeholtpade JO17-2

FC Wolvega JO17-3d

6-5

JO15-1

09.00

Oldeholtpade JO15-1

Gorredijk JO15-1

6-5

JO15-2

12.15

Oldeholtpade JO15-2d

Gorredijk JO15-3d

6-5

JO13-1

09.00

Ens JO13-1G

Oldeholtpade JO13-1d

6-5

JO13-2

10.15

MSC JO13-5

Oldeholtpade JO13-2

6-5

JO11-1

10.00

ST: Steenwijkerwold/

Willemsoord JO11-2G

Oldeholtpade JO11-1d

6-5

JO11-2

10.00

Oldeholtpade JO11-2

SC Joure JO11-8

6-5

JO9-1

09.00

Oldeholtpade JO9-1

DWP JO9-1G

6-5

JO9-2

09.30

Bant JO9-2G

Oldeholtpade JO9-2

6-5

JO9-3

10.15

Oldeholtpade JO9-3

Flevo Boys JO9-9

6-5

JO9-4

09.15

Tonego JO9-3G

Oldeholtpade JO9-4

6-5

JO7-1

09.30

 

10.00

 

10.15

 

10.30

Akkrum JO7-1

 

Oldeholtpade JO7-1

 

Tijnje JO7-2

 

Oldeholtpade JO7-1

Oldeholtpade JO7-1

 

SJO J.V. Oostenburg JO7-2

Oldeholtpade JO7-1

 

Irnsum JO7-2

 

 

 

 

 

6-5

Vr1

14.00

Oosterstreek Vr1

Oldeholtpade Vr1

6-5

MO17-1

 

 

 

6-5

MO15-1

09.00

Oldeholtpade MO15-1

SC Rouveen MO15-1

 

 

 

 

 

7-5

1

14.30

Oldeholtpade 1

Diever-Wapse 1

7-5

2

12.00

Oldeholtpade 2

Nieuweschoot 2

7-5

3

12.00

SC Emmeloord 8

Oldeholtpade 3

7-5

4

11.00

FFS 4

Oldeholtpade 4

7-5

5

12.00

Steenwijkerwold 4

Oldeholtpade 5

 

 

 

 

 

Week 19

Team

Tijd

Thuis team

Uit team

9-5

JO11-2

19.00

De Blesse JO11-4

Oldeholtpade JO11-2

 

 

 

 

 

13-5

Za 1

14.30

FC Wolvega 3

Oldeholtpade Za1

13-5

JO19-1

 

 

 

13-5

JO17-1

10.45

Oldeholtpade JO17-1d

S.V. Haulerwijk JO17-2

13-5

JO17-2

12.00

FC Wolvega JO17-3d

Oldeholtpade JO17-2

13-5

JO15-1

10.30

SC Rouveen JO15-1

Oldeholtpade JO15-1

13-5

JO15-2

10.30

DWP JO15-2

Oldeholtpade JO15-2d

13-5

JO13-1

08.45

Olde Veste ’54 JO13-3

Oldeholtpade JO13-1d

13-5

JO13-2

 

 

 

13-5

JO11-1

09.00

Oldeholtpade JO11-1d

Blokzijl JO11-1G

13-5

 

 

 

 

13-5

JO9-1

09.00

GAVC JO9-1

Oldeholtpade JO9-1

13-5

JO9-2

09.00

Oldeholtpade JO9-2

FC Wolvega JO9-7

13-5

JO9-3

10.15

Oldeholtpade JO9-3

Ens JO9-2G

13-5

JO9-4

10.30

Oldeholtpade JO9-4

VHK JO9-3

13-5

JO7-1

09.30

 

10.00

 

10.15

 

10.30

Oldeholtpade JO7-1

 

SJO J.V. Oostenburg JO7-2

Oldeholtpade JO7-1

 

Irnsum JO7-2

Akkrum JO7-1

 

Oldeholtpade JO7-1

 

Tijnje JO7-2

 

Oldeholtpade JO7-1

 

 

 

 

 

13-5

Vr1

14.30

Steenwijker Boys Vr1

Oldeholtpade Vr1

13-5

MO17-1

 

 

 

Voetbaloverzicht wedstrijden seizoen 2016-2017

 

Week 18

Team

Tijd

Thuis team

Uit team

Wedstrijdnummer

Scheidsrechter/

Opmerkingen

6-5

Za 1

13.45

Heerenveense Boys 5

Oldeholtpade Za1

Wedstrijd nr: 64481

6-5

JO19-1

12.00

VHK JO19-1

Oldeholtpade JO19-1

Wedstrijd nr: 20144

K. Verhagen

6-5

JO17-1

10.30

Oldeholtpade JO17-1d

Waskemeer JO17-1d

Wedstrijd nr: 77199

6-5

JO17-2

13.45

Oldeholtpade JO17-2

FC Wolvega JO17-3d

Wedstrijd nr: 84563

6-5

JO15-1

09.00

Oldeholtpade JO15-1

Gorredijk JO15-1

Wedstrijd nr: 22842

6-5

JO15-2

12.15

Oldeholtpade JO15-2d

Gorredijk JO15-3d

Wedstrijd nr: 97159

6-5

JO13-1

09.00

Ens JO13-1G

Oldeholtpade JO13-1d

Wedstrijd nr: 98056

6-5

JO13-2

10.15

MSC JO13-5

Oldeholtpade JO13-2

Wedstrijd nr: 100192

6-5

JO11-1

10.00

ST: Steenwijkerwold/

Willemsoord JO11-2G

Oldeholtpade JO11-1d

Wedstrijd nr: 102472

6-5

JO11-2

10.00

Oldeholtpade JO11-2

SC Joure JO11-8

Wedstrijd nr: 105612

6-5

JO9-1

09.00

Oldeholtpade JO9-1

DWP JO9-1G

Wedstrijd nr: 107876

6-5

JO9-2

09.30

Bant JO9-2G

Oldeholtpade JO9-2

Wedstrijd nr: 108715

6-5

JO9-3

10.15

Oldeholtpade JO9-3

Flevo Boys JO9-9

Wedstrijd nr: 111367

6-5

JO9-4

09.15

Tonego JO9-3G

Oldeholtpade JO9-4

Wedstrijd nr: 117545

6-5

JO7-1

09.30

 

10.00

 

10.15

 

10.30

Akkrum JO7-1

 

Oldeholtpade JO7-1

 

Tijnje JO7-2

 

Oldeholtpade JO7-1

Oldeholtpade JO7-1

 

SJO J.V. Oostenburg JO7-2

Oldeholtpade JO7-1

 

Irnsum JO7-2

Wedstrijd nr: 118695

Wedstrijd nr:

118711

Wedstrijd nr: 118728

Wedstrijd nr: 118712

 

Wedstrijden worden gespeeld in Jirnsum

 

 

 

 

 

 

6-5

Vr1

14.00

Oosterstreek Vr1

Oldeholtpade Vr1

Wedstrijd nr: 66386

6-5

MO17-1

 

 

 

Wedstrijd nr:

6-5

MO15-1

09.00

Oldeholtpade MO15-1

SC Rouveen MO15-1

Wedstrijd nr: 112955

 

 

 

 

 

 

7-5

1

14.30

Oldeholtpade 1

Diever-Wapse 1

Wedstrijd nr: 9963

Mw. J. Bok

7-5

2

12.00

Oldeholtpade 2

Nieuweschoot 2

Wedstrijd nr: 11374

7-5

3

12.00

SC Emmeloord 8

Oldeholtpade 3

Wedstrijd nr: 72776

7-5

4

11.00

FFS 4

Oldeholtpade 4

Wedstrijd nr: 73373

7-5

5

12.00

Steenwijkerwold 4

Oldeholtpade 5

Wedstrijd nr: 72784

 

 

 

 

 

 

Week 19

Team

Tijd

Thuis team

Uit team

Wedstrijdnummer

Scheidsrechter/

Opmerkingen

9-5

JO11-2

19.00

De Blesse JO11-4

Oldeholtpade JO11-2

Wedstrijd nr: 102571

 

 

 

 

 

 

13-5

Za 1

14.30

FC Wolvega 3

Oldeholtpade Za1

Wedstrijd nr: 62633

13-5

JO19-1

 

 

 

Wedstrijd nr:

13-5

JO17-1

10.45

Oldeholtpade JO17-1d

S.V. Haulerwijk JO17-2

Wedstrijd nr: 77200

13-5

JO17-2

12.00

FC Wolvega JO17-3d

Oldeholtpade JO17-2

Wedstrijd nr: 84147

13-5

JO15-1

10.30

SC Rouveen JO15-1

Oldeholtpade JO15-1

Wedstrijd nr: 23403

H.J. Veldsink

13-5

JO15-2

10.30

DWP JO15-2

Oldeholtpade JO15-2d

Wedstrijd nr: 96783

13-5

JO13-1

08.45

Olde Veste ’54 JO13-3

Oldeholtpade JO13-1d

Wedstrijd nr: 97339

13-5

JO13-2

 

 

 

Wedstrijd nr:

13-5

JO11-1

09.00

Oldeholtpade JO11-1d

Blokzijl JO11-1G

Wedstrijd nr: 105169

13-5

 

 

 

 

 

13-5

JO9-1

09.00

GAVC JO9-1

Oldeholtpade JO9-1

Wedstrijd nr: 107662

13-5

JO9-2

09.00

Oldeholtpade JO9-2

FC Wolvega JO9-7

Wedstrijd nr: 109615

13-5

JO9-3

10.15

Oldeholtpade JO9-3

Ens JO9-2G

Wedstrijd nr: 111366

13-5

JO9-4

10.30

Oldeholtpade JO9-4

VHK JO9-3

Wedstrijd nr: 117551

13-5

JO7-1

09.30

 

10.00

 

10.15

 

10.30

Oldeholtpade JO7-1

 

SJO J.V. Oostenburg JO7-2

Oldeholtpade JO7-1

 

Irnsum JO7-2

Akkrum JO7-1

 

Oldeholtpade JO7-1

 

Tijnje JO7-2

 

Oldeholtpade JO7-1

Wedstrijd nr: 118713

Wedstrijd nr:

118722

Wedstrijd nr: 118714

Wedstrijd nr: 118706

 

Wedstrijden worden gespeeld op Sportpark Olpae

 

 

 

 

 

 

13-5

Vr1

14.30

Steenwijker Boys Vr1

Oldeholtpade Vr1

Wedstrijd nr: 67680

13-5

MO17-1

 

 

 

Wedstrijd nr:

13-5

MO15-1

10.30

ENS MO15-1d

Oldeholtpade MO15-1

Wedstrijd nr: 117606

 

 

 

 

 

 

14-5

1

14.30

FC Amboina 1

Oldeholtpade 1

Wedstrijd nr: 10084

H.J. Teuben

14-5

2

 

 

 

Wedstrijd nr:

14-5

3

10.00

GAVC 4

Oldeholtpade 3

Wedstrijd nr: 74368

14-5

4

11.00

SC Joure 5

Oldeholtpade 4

Wedstrijd nr: 69473

14-5

5

10.00

Heerenveen 6

Oldeholtpade 5

Wedstrijd nr: 71912

 

 

 

 

 

 

Week 20

Team

Tijd

Thuis team

Uit team

Wedstrijdnummer

Scheidsrechter/

Opmerkingen

17-5

MO15-1

19.00

SC Makkinga MO15-1

Oldeholtpade MO15-1

Wedstrijd nr: 112904

17-5

Za1

19.30

Oldeholtpade Za1

Brandweer Leeuwarden

Oefenwedsrijd

18-5

Za1

12.00

Willemsoord 2

Oldeholtpade Za1

Wedstrijd nr: 61109

 

 

 

 

 

 

20-5

 

13.00

Biertoernooi

Biertoernooi

 

20-5

Za 1

 

 

 

Wedstrijd nr:

20-5

JO19-1

 

 

 

Wedstrijd nr:

20-5

JO17-1

 

 

 

Wedstrijd nr:

20-5

JO17-2

10.30

Oldeholtpade JO17-2

CVVO JO17-3

Wedstrijd nr: 84567

20-5

JO15-1

09.00

Oldeholtpade JO15-1

DESZ JO15-1

Wedstrijd nr: 23243

20-5

JO15-2

 

 

 

Wedstrijd nr:

20-5

JO13-1

 

 

 

Wedstrijd nr:

20-5

JO13-2

11.55

Steenwijk JO13-2

Oldeholtpade JO13-2

Wedstrijd nr: 99853

20-5

JO11-1

09.00

SVM JO11-1

Oldeholtpade JO11-1d

Wedstrijd nr: 100629

20-5

JO11-2

11.15

Heerenveense Boys JO11-7

Oldeholtpade JO11-2

Wedstrijd nr: 101924

20-5

JO9-1

09.00

Oldeholtpade JO9-1

Heerenveense Boys JO9-3

Wedstrijd nr: 107878

20-5

JO9-2

10.10

SC Joure JO9-7

Oldeholtpade JO9-2

Wedstrijd nr: 108780

20-5

JO9-3

09.15

Tonego JO9-3G

Oldeholtpade JO9-3

Wedstrijd nr: 111428

20-5

JO9-4

10.00

ENS JO9-2G

Oldeholtpade JO9-4

Wedstrijd nr: 117546

20-5

JO7-1

09.00

 

09.30

 

09.45

 

10.00

Akkrum JO7-1

 

Oldeholtpade JO7-1

 

Tijnje JO7-2

 

Oldeholtpade JO7-1

Oldeholtpade JO7-1

 

SJO J.V. Oostenburg JO7-2

Oldeholtpade JO7-1

 

Irnsum JO7-2

Wedstrijd nr: 118699

Wedstrijd nr: 118699

Wedstrijd nr: 118732

Wedstrijd nr: 118716

 

Wedstrijden worden gespeeld bij SJO J.V. Oostenburg in Oosterwolde

 

 

 

 

 

 

20-5

Vr1

 

 

 

Wedstrijd nr:

20-5

MO17-1

12.30

ST RKO/ Creil MO17-1d

Oldeholtpade MO17-1

Wedstrijd nr: 82632

20-5

MO15-1

10.45

Oldeholtpade MO15-1

SVO BDE MO15-3

Wedstrijd nr: 115007

 

 

 

 

 

 

21-5

1

 

 

 

Wedstrijd nr:

21-5

2

 

 

 

Wedstrijd nr:

21-5

3

 

 

 

Wedstrijd nr:

21-5

4

11.00

Lemmer 4

Oldeholtpade 4

Wedstrijd nr: 74194

21-5

5

 

 

 

Wedstrijd nr:

 

 

 

 

 

 

Week 21

Team

Tijd

Thuis team

Uit team

Wedstrijdnummer

Scheidsrechter/

Opmerkingen

23-5

JO17-1d

18.30

Drachten JO17-2d

Oldeholtpade JO17-1d

Wedstrijd nr: 77191

 

 

 

 

 

 

27-5

Za 1

 

 

 

Wedstrijd nr:

27-5

JO19-1

 

 

 

Wedstrijd nr:

27-5

JO17-1

10.00

Waskemeer JO17-1d

Oldeholtpade JO17-1d

Wedstrijd nr: 85673

27-5

JO17-2

 

 

 

Wedstrijd nr:

27-5

JO15-1

 

 

 

Wedstrijd nr:

27-5

JO15-2

 

 

 

Wedstrijd nr:

27-5

JO13-1

 

 

 

Wedstrijd nr:

27-5

JO13-2

09.00

Oldeholtpade JO13-2

BEW JO13-1Gd

Wedstrijd nr: 100105

27-5

JO11-1

 

 

 

Wedstrijd nr:

27-5

JO11-2

 

 

 

Wedstrijd nr:

27-5

JO9-1

 

 

 

Wedstrijd nr:

27-5

JO9-2

 

 

 

Wedstrijd nr:

27-5

JO9-3

 

 

 

Wedstrijd nr:

 

 

 

 

 

 

27-5

Vr1

 

 

 

Wedstrijd nr:

27-5

MO17-1

 

 

 

Wedstrijd nr:

27-5

MO15-1

 

 

 

Wedstrijd nr:

 

 

 

 

 

 

28-5

1

 

 

 

Wedstrijd nr:

28-5

2

 

 

 

Wedstrijd nr:

28-5

3

 

 

 

Wedstrijd nr:

28-5

4

 

 

 

Wedstrijd nr:

28-5

5

 

 

 

Wedstrijd nr:

 

 

 

 

 

 

Week 22

Team

Tijd

Thuis team

Uit team

Wedstrijdnummer

Scheidsrechter/

Opmerkingen

3-6

Jeugd

?

Afsluitdag Jeugd

Afsluitdag Jeugd

 

3-6

 

19.00

Afsluitavond VVO

Afsluitavond VVO

Organisatie ligt in handen van Vr1 en JO19-1

Week 23

Team

Tijd

Thuis team

Uit team

Wedstrijdnummer

Scheidsrechter/

Opmerkingen

10-6

 

13.00

Bedrijventoernooi

Bedrijventoernooi

 

 

 

 

 

 

 

12-6

 

 

Sluiting velden VVO

Sluiting Velden VVO

 

 

 

 

 

 

 

26-8 of

27-8

 

13.00

Familie-Mix toernooi

Start nieuwe seizoen voor iedereen!

 

 

 

Share